Ubytovanie a prenájom CNE na vaše podujatie

CNE okrem vlastných evanjelizačných a iných duchovných podujatí ponúka svoje priestory pre uskutočnenie kurzov, víkendových či dlhších stretnutí spoločenstiev, duchovných obnov, teambuildigových aktivít, pobytov pre rodiny s deťmi, pobytov rehoľníkov a podobne.

Pozn. Poskytovanie priestorov pre letné tábory dočasne prerušujeme, aj z dôvodu, že po každom detskom tábore sa výrazne zhoršila poskytovaná kvalita ubytovania v našich stále skromných priestoroch.

Ubytovanie ponúkame v 4 -3 -2 posteľových izbách. Cena za osobu: 10€/noc + poplatok za prádlo 3€
Pri pobytoch rodín s deťmi je cena 10€/noc pre dospelých a 8€/noc pre dieťa.
Viac informácií aj dohodou. 
Ubytovacia kapacita CNE je 60 lôžok. Obsadenosť CNE si overíte v kalendári našej webovej stránky

Sociálne zariadenia (WC a sprchy) nie sú súčasťou izieb, aj keď v budúcnosti plánujeme ich postupné dobudovanie, tam kde to bude možné. Novozrekonštruované sociálne zázemie na 1.poschodí bude však dôstojnou náhradou za tento skromnejší izbový štandard.

Stravovanie je možné zabezpečiť vo forme cateringu z okolitých veľkokapacitných kuchýň, či školskej jedálne v Beckove (okrem prázdnin). Taktiež je možné dohodou zabezpečiť varenie priamo v CNE. Celodenná stravná jednotka závisí od výberu jedál, či aktuálnej ponuky v škole.

Približná cena stravy na deň je cca 10-15€. Samozrejme je možné , aby ste si pri vašom pobyte u nás zabezpečovali stravu aj sami, či už varením v našej kuchyni, alebo samostatným doriešením objednania jedla.

Útulná kaplnka sv. Jána Pavla II. na prvom poschodí, kostol sv. Jozefa so svojím oratóriom, malá prednášková miestnosť na prízemí, refektár, či dve spoločenské miestnosti pre prácu v skupinách, ako aj priestory átria, či obvodových záhrad (samozrejme za dobrého a teplého počasia) sú miestami ktoré sa dajú využiť pri realizovaní vašich duchovných či teambuildingových podujatí.

Okolie Beckova ponúka aj krásne výhľadové prechádzky, či možnosti výletov do prírody, či okolité pamätihodnosti.