Lucia

Pochválen bud Pan Ježiš Kristus

Volám sa Lucia a som z Hlohovca…a chcela by som Vám povedať moje svedectvo obrátenia …

Tento mesiac oslavujem 5 výročie obrátenia kedy sa ma Boh výrazne dotkol.  Bolo to na moje narodeniny…po tom čo som už v hlbokom zúfalstve a beznádeji padala ešte hlbšie na dno.

Stalo  sa to takto…

V mojich 13 rokov mi tragicky zomreli obaja rodičia a ja som krátko na to stratila vieru aj chuť do života. Začalo obdobie vzbury a absolútnej anarchie…..jediný útek od reality boli rôzne radovánky  typu diskotéky, skúšanie rôznych drog , alkohol , muži….. išla som širokou cestou ale vo vnútri som však nadalej bola sama a v smútku…bez pravého zmyslu života..

Bola som nešťastná a tak som stále navštevovala veštice a čítala dokola horoskopy…..a dúfala v pravú lásku a šťastie.. ….až raz som podla knihy Anjeli Antarktídy  skušala vyvolať anjela Archanjela Michaela…prišiel však iných anjel s rožkami…

Ako som to spoznala? No tak v prvom rade som to hneď zacítila fyzicky v tele akoby sa do mňa  niekto tlačil  a tep som mala asi 200 a bolo mi dosť zle …na to som dostala od Boha dar obrazu a videla som že to čo do mňa sa akoby pchalo od zhora vyzeralo ako velký tlstý zelený  had ..tak som sa hneď zľakla a  keďže som vedela už narábať s kyvadielkom a písmenami v kruhu, tak som sa ho pýtala otázky typu  kto si? A on mi odpovedal  že Michal archanjel… na to som mu povedala že som ho videla ako zeleného hada a on mi povedal niečo v zmysle ty mrcha ty máš dar obrazu…a ked som sa ho znova spýtala kto je tak mi  povedal že je Judaš.

skušala som rozne veci ako sa ho zbaviť ale nič nepomahalo..poradili mi že ho mám vydymiť nejakými bylinami a tak som to skusila a vysledok bol taký že  ked som sa jeho pýtala že či už odišiel tak mi povedal že nemože lebo je priliž omámený ..

robil si zo mna srandu lebo tieto medoty naozaj na zleho ducha neplatia….

navštívila som  jednu pani  reikistku a šamanku a ona mi robila nejaký ochranný znak a takzvaný jej exorcizmus a po každej návšteve mi  bolo ešte horšie…a o vela penazí som bola aj  lahšia….:)

Mala som také obrovské depresie a strach nemohla som nič robiť nebola som schopná ani pracovať.
Až raz na moje narodeniny som sa pomodlila hľadajúc slová  Otče náš a Zdravas Maria…

A stal sa zázrak…zavalilo ma nádherné farebne svetlo v ktorom som cítila nadpozemský pokoj a vedela som že to je Boh..trvalo to krátko ale za tu chvíľu mi dal absolútnu nádej v mojej beznádeji…dal mi na vedomie že existuje a že je živý…a mocnejší ako ten čo je vo svete.

A tak sa začalo moje obrátenie…pomohla mi moja rodina a kňazi františkáni ku ktorým som chodila na každodenné požehnanie a modlitby  a Božia Matka Maria ktorá mi vyprosila úplne oslobodenie v Šaštíne…
Odvtedy ma Boh neprestajne uzdravuje z rán minulosti a rán ktoré som si aj sama spôsobila….

Napríklad bola som tak ustrachaná že som ani vlakom či autobusom nemohla cestovať bez strachu a dnes môžem isť kam chcem….aj hoci lietadlom…trpela som klaustrofóbiu a dnes už ju nemám…Boh ma učí žiť v mudrosti, v láske a rozlišovaní jeho voľe…dal mi spoločenstvo skrze ktoré možem rásť a služiť… a je toho ešte veľa za čo by som mohla Pána chváliť …tak ho aspoň takto chcem osláviť – týmto malým svedectvom…ďakujem