Jarná brigáda 2018

Ďakujeme vám, všetkým našim priateľom, ktorí ste prišli 1. mája medzi nás do CNE v Beckove, aby ste priložili ruku k spoločnému dielu. Je nám veľmi ľúto, ale v zápale práce sme nestihli nafotiť “pracovné” fotografie. Stihlo sa veľmi veľa krásnej práce, vďaka ktorej sa budú môcť naši návštevníci (i vy) u nás cítiť lepšie. Bolo nás viac ako 50, čo sme nestihli presne spočítať, ale keďže naša jedáleň disponuje 50 stoličkami predpokladáme, že nás bolo viac, keďže pri obede ani všetci nesedeli. Stihli sme upratať celý kostol, priestory CNE (okná, izby, chodby), vyčistiť záhradu, pokosiť, vyčistiť odkvapy, zasadiť zeleninu a mnoho iného.

K 1. májovej brigáde pripájame aj úspešný 3. máj, kedy ešte dve pracovné skupiny dokončili závlahový systém (spojazdnili aj našu domácu studňu), okrem toho sme vysadili nový trávnik v “kvadrume” a vyčistili záhon pred kostolom.

Ešte raz veľká vďaka všetkým vám z celého Slovenska (podľa trvalého bydliska boli medzi nami aj ľudia od Humenného a okolia Starej Ľubovne a aj zo Záhoria). Myslíme na vás v modlitbách a pri sv.omšiach. Boh vás žehnaj +!

Vďačné vedenie o.z. JP2 a duchovný správca CNE

FOTO: