MZU – … majetok …

Desať Božích prikázaní – Dekalóg – Desatoro – Desať slov. Aký pocit nás prenikne keď počujeme tieto slová? Je to pocit príkazu? Pocit výčitky, či strachu? Alebo je to pocit radosti?! Často vnímame Desatoro ako niečo, čo nás obmedzuje, niečo čo nás kontroluje. Za tým všetkým je nás postoj k Bohu, ktorý je dozorca a sleduje kedy prekročíme “zákon”. Čo ak je opak pravdou? Čo ak tie prikázania prinášajú slobodu, uzdravenie, pokoj a radosť!!! Veď nám ich dal milujúci Otec, ktorému záleží na našom šťastí.

Pozývame Vás prežiť s nami čas spoznávania Božej lásky cez “Desať slov”. Každý mesiac (okrem júla a augusta) sa budeme venovať “jednému slovu” – tak málo stačí.

09_2018

 

Dátum: 8. september 2018
Téma stretnutia: „ … majetok … (siedme prikázanie)“

Program:

SOBOTA

  • 14:30 – Chvály
  • 15:00 – Svätá omša omša (br. Felix Mária OFM)
  • 16:00 – Adorácia
  • 17:00 – Prestávka
  • 17:40 – Svedectvá
  • 18:15 – Večer zvelebenia
  • 19:15 – Záver

PROSBA – ak prídete do Beckova autom, prosíme Vás, aby ste využili primárne túto parkovaciu plochu. Pri hlavnej ceste budú umiestnené prenosné značky, ktoré Vás navedú na parkovaciu plochu (od NM aj od TN pokiaľ sa parkovacia plocha nezaplní). Rovnako vás prosíme, aby ste sa pri parkovaní riadili pokynmi našich dobrovoľníkov (v reflexných vestách), ktorí Vás usmernia.

POZOR !!! V tento deň bude v Beckove prebiehať aj podujatie Dni európskeho kultúrneho dedičstva 2018, a preto bude zvýšená premávka v obci.  Prosíme vás, aby ste s touto skutočnosťou počítali.

ĎAKUJEME.


Môžete priniesť nejaký koláčik do spoločného agapé. Káva, čaj a bagety budú zabezpečené.
Počas MZU sa bude vysluhovať sviatosť zmierenia. Bude tiež možné zakúpiť si mp3 nahrávky z predošlých stretnutí.

Ak ste na predchádzajúcich modlitbách, alebo po nich zakúsili Boží dotyk, uzdravenie či oslobodenie, pozývame vás k zdieľaniu počas bloku svedectiev.

Božie kráľovstvo

POČAS SEPTEMBROVÝCH MZU NEBUDE ZABEZPEČENÁ DETSKÁ SLUŽBA – ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. Naši dobrovoľníci Kalina a Róbert sa sobášia 🙂 jupí 🙂 prosím spomeňte si na nich v modlitbe.
Program pre deti od 4 rokov. Kapacita je 35 detí.
Deti môžete prihlásiť cez tento formulár.
Deti, ktoré nebudú zapísané sa nebudú môcť zúčastniť programu.

Manželia manželom

rozhovor, modlitby, zdieľanie…

Rozvedení rozvedeným

rozhovor, modlitby, zdieľanie…


obrázok na web: stiahnuť
súbor na tlač: stiahnuť